Tvoříme e-shopy, které úspěšně prodávají...
Nabízíme www stránky, které zaujmou...
Programujeme software, který pomáhá...
požadujte to nejlepší...

Tvorba webových stránek

Webové stránky, internetová prezentace (web-vizitka) a internetový obchod (e-shop) jsou v současnosti jedním ze základních stavebních kamenů většiny úspěšných společností. Tvorba takových stránek zpravidla záleží na cílových požadavcích klienta.

Po letech zkušeností v oblasti tvorby webových stránek, e-shopů a jejich servisu víme, že pro začínajícího živnostníka je rozhodující především kvalita a rychlost pořízení vlastních webových stránek či e-shopu. Úspěšné internetové stránky nejsou jen webová prezentace, která se nám líbí, ale jsou to především stránky, které jsou zaměřeny na potřeby klientů a prezentaci jejich produktů nebo portfolia služeb. Takto vytvořený projekt webových stránek je významným prvkem pro získání přízně klientů a zákazníků (v případě e-shopu) a jejich spokojenosti. Protože jedině spokojený klient navštíví Vaše webové stránky či e-shop znovu.

Převody dat z CSV do XML

Vytváříme převodníky pro změnu datových formátů - např. převod dat z CSV do XML nebo převod dat z jiného formátu do XML a další.

Převod dat mezi formátem CSV a XML je častým požadavkem pro rychlé naplnění databáze e-shopu od výrobce. Změna formátu je často jedinou možností pro import do databáze. Hledáte-li například software pro změnu dat z TXT na XML, CSV na XML, XML na SQL, XML na CSV a další, neváhejte nás kontaktovat s Vaším požadavkem.

Databázové aplikace

Správa velkého množství dat nebo jiných administrativních informací vyžaduje nejen zkušenosti v jejich třídění, ale často jste závislí na rychlosti s jakou jste schopni tyto informace najít a použít. Dnešní technické prostředky nabízejí ideální řešení takovýchto požadavků a to za velice příznivou cenu.

V oblasti databázových řešení Vám nabízíme nejen běžné kancelářské aplikace, ale zajišťujeme např. i vlastní reservační software pro hotely nebo půjčovny automobilů a dalších. Tyto systémy jsou navrhovány přímo na “míru” klientovi podle jeho konkrétních požadavků. Váš systém tak bude naprosto přizpůsobený Vašim potřebám a bude Vám poskytovat maximální komfort a rychlost práce.

Softwarové aplikace

Vypsání jednoho běžného formuláře ručně netrvá zpravidla více než 10 minut, ale vypsání 20 takovýchto formulářů denně zabere i polovinu pracovní doby. Jelikož při většině kancelářských činností je naprosto běžnou záležitostí vypisování složenek, tvorba tiskových sestav, tisk dodacích dokumentů pro poštovní a přepravní služby atd., nabízíme Vám možnost minimalizace těchto časových nákladů a jejich urychlení. Software, který se zaměřuje na specializované kancelářské užití je pak více než vítaným společníkem pro většinu živnostníků, ale i pro velké společnosti.

Praktické zkušenosti a znalosti prostředí nám umožňují navrhnout specializovaný software za účelem každodenního kancelářského použití. Tento software nejen ušetří Váš čas, ale zároveň Vám přinese maximální komfort.

Jak vytvořit dobré www stránky a mít úspěšný www projekt

Základním znakem kvalitně zpracovaných stránek je nepřítomnost chyb - ať již textových tak i programových (= stránky jsou validní dle zvoleného formátu). Dále je potřeba mít stránky alespoň v základních možnostech optimalizované pro vyhledávače (tzv. "SEO"). To jsou ve zkratce minimální požadavky. Není to ale vše co pomáhá k tomu, aby byl Váš projekt úspěšný.

Úspěšný projekt vyžaduje navíc provádění marketingu na internetu. Takovéto práce většinou zahrnují výměnu odkazů s kvalitními projekty, průběžný dozor nad pozicí ve vyhledávačích a případné korektury obsahu a zkvalitnění webu, dále pak často zmiňovaný "SEM" - tedy search engine marketing a další. Nedílnou součástí je i proces začlenění na sociálních kanálech.

Často je pak tento typ marketingu vhodné doprovodit i tištěnou propagací (letáky, plakáty), které jsou distribuovány do schránek nebo vyvěšeny. Tvorba úspěšných www stránek je procesem, který rozhodně nelze uspěchat. U našich klientů vždy dbáme na kvalitní přístup a veškerou možnou podporu. Přijďte to zkusit!

English version