Tvoříme e-shopy, které úspěšně prodávají...
Nabízíme www stránky, které zaujmou...
Programujeme software, který pomáhá...
požadujte to nejlepší...

E-shop, tvorba e-shopu a e-shop CAES:

E-obchod CAES:

Internetový obchod CAES je profesionální řešení, jaké používají např. servery primasplatky.cz, vitez-pohary.cz, gardenfield.cz, jimitextil.cz, drogeriemarket.cz a další viz reference (některé možná znáte z letákových a tiskových reklam).
Celé řešení je navrženo pro pohodlný způsob ovládání zboží a jeho řazení do kategorií, které si v libovolném množství vytváříte a upravujete. Tuto správu provádíte přes softwarovou aplikaci, takže veškeré položky můžete upravit nejdříve u sebe na PC nebo notebooku (ideální při častých cestách...) a poté je hromadně aktualizovat na internetu. Odpadá tak potřeba složitého klikání a obsluhy přes webová rozhraní, kde pro jeden výrobek musíte vždy vyplňovat a "naklikat" spoustu políček a dále nutnost neustálého připojení k internetu.
Systém byl vytvořen na základě dlouholeté spolupráce s několika většími low-endovými prodejci. Analýza potřeb a jejich shrnutí nám umožnilo vytvořit koncepci, která poskytuje jednoduše ovladatelné zázemí a zároveň zachovává pružnost celého systému. Systém dále umožňuje měnit záhlaví stránky - lze tak elegantně používat různé vzhledy pro určitá období.
e-shop CAES vlastnosti v kostce :-) E-obchod je navržen pro možnost přímo exportu objednávek pro účetní systémy. Export lze provádět manuálně nebo využít automatických importů po určitých časových úsecích. Veškeré objednávky je taktéž možno nastavit na zasílání na zvolené e-maily, což se často využívá pro zálohování...
Součástí projektu jsou přehledné detailní statistiky shlédnutých produktů a objednávek a dále je celý projekt optimalizován pro vyhledávače (SEO optimalizace) a pro správné zobrazování v jednotlivých prohlížečích. Systém dále umožňuje návštěvníkům stránek požádat o možnost registrace k odběru novinek.
Volitelnými moduly lze přidat rozšíření o možnost zobrazování aktuálního letáku a případné propojení jednotlivých položek na obrázku letáku s e-obchodem. Zákazníci, tak pouze kliknou na obrázek v elektronickém letáku a mají možnost si zboží rovnou objednat. Další moduly jako je např. nástroj pro individuální zálohování databáze produktů nebo nástroj pro poloautomatický ořez pozadí jednotlivých fotografií produktů a další je opět možno volitelně přidat. Vždy záleží pouze na požadavcích.
Výhoda našeho softwaru spočívá v pružnosti a rychlosti jeho dodání. V případě požadavku lze systém zprovoznit během pár dnů, odpadá tak nutnost čekání na složité vytváření.
English version