Tvoříme e-shopy, které úspěšně prodávají...
Nabízíme www stránky, které zaujmou...
Programujeme software, který pomáhá...
požadujte to nejlepší...

WWW stránky, tvorba webových stránek a webdesign:

Software, kancelářský software:

software, formuláře Specializované nástroje, které zajišťují jedinou funkci jsou speciálně vytvářeny na základě požadavků klientů.
Jelikož kancelářské a administrativní práce zabírají velké množství času, jsou tyto nástroje určeny především pro hromadné zpracování. Typickým příkladem může být každodenní vyplňování složenek nebo jiných poštovních poukázek. Tiskové řešení tuto práci velmi zjednodušuje. Formulářové rozhraní umožní zadávat jednotlivé údaje pohodlným způsobem. Všechny vytištěné formuláře lze pak elektronicky archivovat a případně s nimi dále pracovat.
Jako dalším příkladem, může posloužit nástroj pro přípravu dat pro každodenní podání velkého množství poštovních zásilek prostřednictvím obchodních balíků. Nástroje překonvertují data z účetnictví do podoby s jakou jsou schopny pracovat servery České pošty a připraví je k okamžitému transferu.
Široké využití rovněž v poslední době zaznamenaly nástroje pro poloautomatický ořez pozadí fotografií. Potřeba prezentace určitého výrobku často vyžaduje jeho vyfotografování, bohužel se někdy nelze vyhnout nevzhlednému stejnolitému pozadí. Tento požadavek lze řešit použitím nástroje pro poloautomatický ořez pozadí.
Výhoda takovýchto specializovaných nástrojů spočívá především v každodenním použití a v jejich nízké pořizovací ceně.

Databázová řešení:

webdesign, data Aplikace pro správu velkého množství zpracovávaných dat jsou speciálně vytvářeny na přání zákazníka. Jejich použití je uzpůsobeno danému prostředí, např. pro linky telefonních operátorů je zapotřebí softwarové aplikace, která se ovládá na několik málo kliknutí, celkový příjem telefonické objednávky pak netrvá déle než 2 minuty. Objednávky pak velice snadno vyexportujete do přenositelného formátu a hromadně můžete vložit do účetnictví.
Vedení velkého množství záznamů v méně vhodných formátech vede často ke komplikacím při jejich zpracování. Přesto lze i takovéto požadavky řešit. Navržení vhodného rozhraní pro správu dat umožní mnohem efektivnější využití pracovního času a zpracované výsledky je možno opět exportovat do požadovaného formátu.
Serverové aplikace používané např. jako systémy pro plánování a výrobu lze pak velice snadno naplnit daty, aniž byste při tom potřebovali jednotlivé úkony zadávat přes webové rozhraní. Obdobným způsobem lze pak i plnit data pro projekty na výkazy práce (např. DotProject) atd...
Výhoda použití vhodně navržené databáze tak spočívá především ve zrychlení práce a spolehlivosti získaných výsledků.

Aplikační software na míru:

webdesign, data software, formuláře Zálohovací aplikace využijete především tam, kde často upravujete údaje, skladové karty, dodací listy a další firemní řešení.
Použití je často velice jednoduché a tomu je přizpůsobeno intuitivní ovládání. Nastavení celého software zpravidla nezabere více jak 5 minut a pak již pouze zálohujete.
Výhoda zálohování spočívá především v možnosti navrácení se k určitému stavu, který již v minulosti existoval. Zálohování je možno volit z několika variant, lze doplnit konkrétní moduly. Zálohovat lze obrázky, texty, databáze a další.

Software pro řízení reklamací:

webdesign, data software, formuláře Řízení reklamací je zpravidla jednoduchá činnost, která ale velice snadno zahltí administrativou a přitom požadovaného výsledku lze dosáhnout velice snadno.
Software je uzpůsoben pro serverový provoz. Více pracovníků tak může zároveň využívat data a elegantně s nimi pracovat.
Výhoda spočívá především ve snížení nákladů na administrativu a pracovních sil. Při telefonickém ověřování reklamace není třeba listovat kartotékou nebo knihou, jelikož integrované vyhledávání celý proces zjednodušuje.
English version