Tvoříme e-shopy, které úspěšně prodávají...
Nabízíme www stránky, které zaujmou...
Programujeme software, který pomáhá...
požadujte to nejlepší...

WWW stránky, tvorba webových stránek a webdesign:

Tvorba webových stránek:

tvorba www, diagram spoluprace WWW stránky, které jsou primárně určeny jako prezentace, jsou již od počátku navrhovány s ohledem na cílovou skupinu. Profesionální webové stránky by neměly být jen jako graficky působivá záležitost, ale měly mít i velkou informační hodnotu.
Základem všech projektů je vždy ohled na vyhledávače a moderní technologie. Smyslem většiny optimalizací je dosažení co možná nejlepší pozice na internetu. Vždy je však třeba si uvědomit, že vyhledávače jsou komerční záležitostí a proto neprozrazují nic o své strategii.
WWW stránky splňující současné normy, mají největší šanci se zobrazovat. Použití reklamních kampaní pak přivede návštěvníky na stránky a poskytuje vyšší pravděpodobnost získání zákazníků.
Pro základní internetové aplikace poskytujeme zdarma možnost provázání s ostatními projekty.

Redakční systém CARS:

Redakční systém CARS je specializované řešení, které je používáno např. na serveru nts.cz, caspina.cz, domeckyprozviratka.cz viz reference.
Celé řešení je navrženo pro rychlé ovládání a snadnou úpravu obsahu stránek. Úpravy obsahu jsou prováděny skrze administrační rozhraní, které je součástí celé dodávky. Jednoduchým způsobem tak vytváříte, měníte a rušíte stránky s informacemi.
Aplikace je navržena pro vkládání připravených textů z již hotových dokumentů např. Word, Excel atp. V standardně dodávaném editoru lze během chvíle vytvořit tabulku, vložit fotografie, sepsat článek, nebo připravit seznam odkazů na stránky obchodních partnerů či přátel.
Výsledek prováděných změn, lze okamžitě zobrazit a provést případné další zásahy. Součástí základního balíku je rozhraní pro transfer obrázků na server.
Jako rozšířitelný modul lze přidat generování statistiky stránek. Dále pak 2 další jazykové mutace, které je možno libovolně zobrazovat a skrývat před uživateli. Systém poskytuje další možnosti v závislosti na požadavcích. Případné další moduly lze doplnit na vyžádání.
English version